Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca LISTONOSZ MOBILNY- SAMOCHODOWY LUB PIESZY

ikona Kraków
ikona Dodano: 02.06.2022
ikona 3074 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 30-093 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: dostarczanie przesyłek do klienta/adresata praca również uchodźców -UCHODŹCZYŃ z Ukrainy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 074 PLN

Opis wynagrodzenia: 2850 zł podstawa brutto + 224 zł premia czasowo- jakościowa brutto. Osobna umowa na korzystanie z samochodu prywatnego do celów służbowych 1,10 zł. brutto za każdy kilometr pokonany w rejonie. Kraków, Wieliczka : -listonosz z własnym samochodem ul. Szybisko 36 - 4 osoby -listonosz z własnym samochodem - ul. Bronowicka 44 - 5osób od już, i listonosz pieszy 2 osoby - -listonosz z własnym samochodem ul. Okólna 4 - 3 osoby -listonosz z własnym samochodem ul. Prokocimska 6 - 3 osoby i listonosz pieszy 3 osoby, -listonosz z własnym samochodem Wieliczka ul. Legionów 3 - 3 osoby, -listonosz z własnym samochodem UP Kraków 55 ul. Rzemieślnicza 1 "A" -4 osoby

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.06.2022

Data zakończenia: 13.09.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Listonosz

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA /Pion Kapitału Ludzkiego

Adres: Rodziny Hiszpańskich 8, 00-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: tel. 502502719, 122548840

LISTONOSZ MOBILNY- SAMOCHODOWY LUB PIESZY
ikonaKraków
POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA /Pion Kapitału Ludzkiego