Praca Lakiernik samochodowy Pasewalk DE

Dodano: 02.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 7400 - 11200 zł / miesiąc

Lakiernik samochodowy pasewalk de

Miejsce pracy: Szczecin
VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje super warunki przede wszystkim dla Ciebie!

Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

lakiernik samochodowy 9,37€ brutto/h plus 53€ ndziennej diety netto
Pasewalk

Obowiązki
· Ustalanie zakresu napraw lakierniczych
· Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
· Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
· Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
· Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
· Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
· Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
· Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
· Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
· Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac

Wymagania
· Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny!
· Prawo jazdy kat. B i własny samochód
· Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
· Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
· Doświadczenie na danym stanowisku
· Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy
· Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
· Możliwość rozwoju zawodowego
· Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

VIRTUS Personal GmbH
Römerstr.24
84130 Dingolfing
Tel.: +49 8731 - pokaż numer telefonu - 731 9389502
Osoba kontaktowa: Agata Brzóska
Tel.: +49 152 - pokaż numer telefonu - +49 152 - pokaż numer telefonu - 49 152 56332261