Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca LABORANT/KA

ikona Kędzierzyn-Koźle
ikona Dodano: 08.05.2022
ikona 4100 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 15B, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Pobieranie próbek ze zbiorników, pojemników, badania i ocena jakościowa surowca i produktów gotowych, prowadzenie badań i prób technologicznych we współpracy z Głównym Technologiem, sporządzanie świadectw jakości, prowadzenie ewidencji wyników badań dla odpadów, surowców oraz produktów z przychodu i wysyłek, przygotowywanie próbek do wysyłki, utrzymywanie porządku i czystości w obszarze laboratorium, dbałość o powierzone mienie, zgłaszanie usterek i bieżąca wizualna ocena stanu aparatów, kontrola stanu odczynników laboratoryjnych, a w przypadku niskiego stanu pozyskanie ofert i zgłaszanie konieczności zakupu, wykonywanie próbek zlecanych przez bezpośredniego przełożonego, przekazywanie wszelkich jakościowych nieprawidłowości bezpośredniemu przełożonemu, w porozumieniu z Głównym Technologiem opracowywanie nowych receptur i modyfikowanie aktualnych receptur, tak aby produkt spełniał wymagania odbiorcy, przekazywanie bieżących informacji o jakości surowców i produktów do bezpośredniego przełożonego, wypracowanie innowacyjnych rozwiązań związanych z nowymi projektami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.05.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Laborant chemiczny (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wyk. wyższe chemiczne, min. 2 lata doświadczenia, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie Praca pon.-pt. 6-14, 14-22 Dodatkowe informacje: opieka medyczna prywatna PZU, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport całkowite koszty pokrywa pracodawca

Pracodawca

Nazwa: SOLVECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SZKOLNA 15B, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny

LABORANT/KA
ikonaKędzierzyn-Koźle
Solveco Sp. z o.o.