Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 31-000 Kraków 7, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie próbek do badań (kopaliny) i nadzór nad obiegiem prób w laboratorium oraz ich archiwizacja. Wykonywanie analiz fizykochemicznych surowców (analizy klasyczne i instrumentalne). Przygotowywanie roztworów i odczynników do badań. Prowadzenie powierzonej dokumentacji laboratoryjnej oraz analiza i opracowywanie wyników z badań. Obsługa urządzeń kontrolno pomiarowych i pozostałego sprzętu laboratoryjnego. Dbanie o ład i porządek w laboratorium, w tym mycie szkła i wyposażenia laboratoryjnego. Udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych; Godziny pracy: 7-9, 15-17

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Laborant chemiczny (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia, technologia chemiczna, ochrona środowiska, lub pokrewne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Brak przeciwwskazań do pracy w wymuszonej pozycji ciała oraz podnoszenia ciężarów do 30kg. Umiejętność pracy pod presją czasu. Bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność i dokładność. Bardzo dobra komunikatywność oraz zdolność analitycznego myślenia. Gotowość do stałego uczenia się.

Pracodawca

Nazwa: OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY GÓRNICTWA SUROWCÓW CHEMICZNYCH "CHEMKOP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 31-261 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .

LABORANT
ikonaKraków
Chemkop Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Górnictwa Surowców Chemicznych