Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

ikona Dodano: 22.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 35-030 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: ochrona osób i mienia praca w Rzeszowie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.08.2021

Wymagania konieczne

Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania pożądne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, pozwolenie na broń. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawnosci.

Pracodawca

Nazwa: PW KARABELA

Adres: LANGIEWICZA 29, 35-021 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ
ikonaRzeszów
PW karabela