Dodano: 18.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3102 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Augustyna Kośnego 53, 45-372 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie posiłków 2. Porcjowanie i wydawanie posiłków na oddziały oraz na stołówkę Praca w godz. 6:00-14:00, 7:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 102 PLN

Opis wynagrodzenia: pakiet socjalny, praca w nowoczesnej kuchni

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność sporządzania posiłków, punktualność i sumienność, dobra organizacja pracy

Pracodawca

Nazwa: SZPITAL WOJEWÓDZKI W OPOLU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Augustyna Kośnego 53, 45-372 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: podanie o pracę, CV Wymagane dokumenty proszę składać na mail Szpitala : Aplikuj lub osobiście w sekretariacie Szpitala przy ul. Kośnego 53 Opole