Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KUCHARZ

ikona Wysoka Wieś
ikona Dodano: 22.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona 3800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-100 Wysoka Wieś 22, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: pomoc w doborze zabiegów oraz kosmetyków, umawianie na zabiegi, rozliczanie z wykorzystanych usług.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie Sp z o.o.

Adres: 14-100 Wysoka Wieś 22, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

KUCHARZ
ikonaWysoka Wieś
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie Sp z o.o.