Praca KSIĘGOWY

Dodano: 26.09.2021
Umowa zlecenie
Staż/praktyki
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ZADUMANA 11A/4, 02-206 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów, opracowanie i weryfikacja dokumentów,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 do 18,3

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.10.2021

Data zakończenia: 31.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Uprawnienia: znajomość podstaw księgowości, znajomość planu kont i zapisów

Pracodawca

Nazwa: ALTHIMUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ZADUMANA 11A/4, 02-206 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: MPiPS - PGP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.