Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KSIĘGOWY

ikona Karniowice
ikona Dodano: 12.06.2022
ikona 3200 - 3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Osiedlowa 10, 32-082 Karniowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: -Prowadzenie księgowości DPS -dekretacja oraz sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów księgowych -księgowanie operacji w ewidencji analitycznej i syntetycznej w programie finansowo-księgowym -sprawozdawczość budżetowa z zakresu dochodów i należności budżetowych -prowadzenie rozliczeń podatku od towarów i usług -uzgadnianie stanu kont analitycznych z kontami syntetycznymi terminowe sporządzanie przelewów na rzecz kontrahentów, pracowników -wykonywanie innych czynności i poleceń Głównego Księgowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca na pełen etat, od godziny 7:00 do 15:00, wysokość wynagrodzenia brutto + premia+dodatek stażowy -Prowadzenie księgowości DPS -dekretacja oraz sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów księgowych -księgowanie operacji w ewidencji analitycznej i syntetycznej w programie finansowo-księgowym -sprawozdawczość budżetowa z zakresu dochodów i należności budżetowych -prowadzenie rozliczeń podatku od towarów i usług -uzgadnianie stanu kont analitycznych z kontami syntetycznymi terminowe sporządzanie przelewów na rzecz kontrahentów, pracowników -wykonywanie innych czynności i poleceń Głównego Księgowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: 1.Obywatelstwo polskie 2.pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych 3.brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe 4.nieposzlakowana opinia 5.spełnia jeden z poniższych warunków :a)ukończył ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości b) ukończył średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości c) jest wpisany do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów d) posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane na podstawie odrębnych przepisów e) brak skazania w zakresie pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o których mowa w Ustawie o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych Wymagania dodatkowe dostępne na stronie DPS Karniowice

Pracodawca

Nazwa: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KARNIOWICACH

Adres: Osiedlowa 10, 32-082 Karniowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

KSIĘGOWY
ikonaKarniowice
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KARNIOWICACH