Praca KSIĘGOWA

Lublin
Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WYSZYŃSKIEGO 15, 20-102 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych, należnosci, zobowiązania, pozostałe rozrachunki. Analiza i uzgadnianie kont księgowych. Weryfikacja faktur pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.11.2021

Data zakończenia: 27.02.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.

Pracodawca

Nazwa: "Społem" Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie

Adres: WYSZYŃSKIEGO 15, 20-102 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

KSIĘGOWA
Lublin
"Społem" Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie