Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KOSMETYCZKA

ikona Dodano: 07.06.2022
ikona 19 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-437 Skomielna Czarna 488, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wykonuje zabiegi pielęgnacyjne i upiększające całego ciała, twarzy, dłoni i stóp itp.; udziela porad kosmetycznych; prowadzi rozliczenia z klientami; dba o wygląd miejsca pracy; utrzymuje zgodny z normami sanitarno-epidemiologicznymi stan narzędzi pracy; Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Kurs manicure i pedicure

Pracodawca

Nazwa: Wojt-Bud Sp.Z.O.O

Adres: Chmieleniec 2B/LU7, 30-348 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

KOSMETYCZKA
ikonaSkomielna Czarna
Wojt - Bud Sp. z o.o.