Praca KOORDYNATOR DS. USŁUG

Dodano: 03.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3900 - 4700 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Kontrola i nadzór pracowników sprzątających na obiektach użytku publicznego. Organizacja czasu podległych pracowników. Koordynowanie realizacji prac specjalistycznych wg harmonogramów. Zaopatrzenie obiektów. - Miejsce pracy: Katowice + teren województwa Śląskiego - Godziny pracy: 7:00-15:00, 16:00-22:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 900 do 4 700 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 3900 zł do 4700 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Docelowo praca na stałe, praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Komunikatywność, Biegła obsługa komputera, Dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagane prawo jazdy kat. B. Mile widziane prawo jazdy kat. C.

Pracodawca

Nazwa: ULISSES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Adres: 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 609-681-826) w godzinach 8:00-15:00 lub e-mail: Aplikuj