Praca KONTROLER JAKOŚCI

Szczecin
Dodano: 08.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: kontrola i nadzór nad wykonywaną pracą , raportowanie przełożonym wyników pracy, branie udziału w kontrolach, posługiwanie się narzędziami tj. suwnica, znajomość rys. technicznego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.09.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych, Kontroler jakości połączeń spawanych

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia na UDT - możliwe szkolenie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Dworcowa 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP