Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca konsultant sieci komórkowej osoba z orzeczeniem

ikona Rzeszów
ikona Dodano: przedwczoraj
ikona 3500 zł / miesiąc

Konsultant sieci komórkowej osoba z orzeczeniem

Miejsce pracy: Rzeszów
Twój zakres obowiązków
śledzenie nowinek ze świata technologii i dzielenie się wiedzą o nich z Klientami
obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu
aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii
dbanie o ekspozycję towarów na terenie sklepu
Nasze wymagania
jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii
praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania
jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)
mile widziane doświadczenie w sprzedaży
To oferujemy
umowę o pracę
realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu
możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery
rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje
konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med.
rabaty pracownicze
konsultant sieci komórkowej osoba z orzeczeniem
ikonaRzeszów
operator sieci komórkowej