Praca KONSULTANT (NR 4850)

Dodano: 01.11.2021
Umowa zlecenie
5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Al. Kościuszki 71, 90-436 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Do obowiązków Doradcy Finansowego należy kontakt z Klientami i przedstawianie im najlepszych ofert finansowych. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, a Klientom prezentujemy oferty tych, które mogą zaproponować najdogodniejsze warunki. Rolą doradcy finansowego jest przedstawienie zalet i wad poszczególnych propozycji, wytłumaczenie zawiłości prawnych i wybór spośród wielu ofert tych, które są najkorzystniejsze. Najwięcej czasu doradca poświęca na osobisty kontakt z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Praca doradcy to przede wszystkim spotkania z Klientami. To praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi i chcących im pomagać.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pracodawca

Nazwa: "PROFIT DORADCY FINANSOWI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ALEJA KOŚCIUSZKI 71, 90-436 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: Aplikuj