Praca KONSERWATOR/PALACZ C.O.

Prusy
Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
1505 - 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Parkowa 1, 57-150 Prusy, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie konserwacji i bieżących napraw. Dbanie o powierzony teren szkoły + obsługa pieca w okresie grzewczym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 1 505 do 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w okresie X - IV - 3010 zł brutto w okresie V - IX - 1505 zł brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Eksploatacja kotłów wodnych niskotemperaturowych na paliwo stałe wraz z urządzeniami pomocniczymi. Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku EKSPOLOATACJI.

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach

Adres: Kamienna 10, 57-100 Strzelin, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

KONSERWATOR/PALACZ C.O.
Prusy
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Prusach