Praca KONSERWATOR

Legnica
Dodano: 06.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Słubicka 13, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku na terenie placówki, malowanie pomieszczeń Opieka nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu oraz nad urządzeniami instalacyjnymi Sprawny stan instalacji wodno-kanalizacyjnej i grzewczej – w granicach możliwości technicznych konserwatora Drobne naprawy sprzętu, wyposażenia pomieszczeń. Sprawny stan drzwi i okien (wymianę rozbitych szyb) Dbałość o stan kluczy i zlecenia wykonania duplikatów, Dokonywanie systematycznych przeglądów technicznych całego obiektu Domu Dziecka Odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodniki wewnętrzne posesji oraz na ulicy Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, trawników, kwietników i otoczenia budynku, koszenie trawy, kopanie trawnika.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, 2 lat pracy w zawodzie

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. ELŻBIETY W LEGNICY

Adres: Słubicka 13, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt telefoniczny: 768620432