Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zwycięstwa 20-24, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Drobne prace remontowe, usuwanie usterek instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, instalacji co. cw. elektrycznej, drobna naprawa mebli hotelowych, drobne prace murarsko-tynkarskie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.05.2022

Data zakończenia: 22.08.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy na wymienionym stanowisku, uprawnienia SEP, osoba bez nałogów

Pracodawca

Nazwa: "Hotel Gromada" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Zwycięstwa 20-24, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dodtakowe informacje: praca w godz. 07:00-15:00 umowa na okres próbny 1 m-c (po okresie próbnym wynagrodzenie do negocjacji)

KONSERWATOR
ikonaKoszalin
Hotel Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie Sp. z o.o.