Kierownik Zespołu Sprzedaży

Sopot / Wyścigi
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Kierownik Zespołu Sprzedaży. Zgłoś się do nas i odmień swoją przyszłość już dziś!

Osoba zarządzająca zespołem musi być wyrozumiała i wzbudzać we współpracownikach poczucie twórczego współdziałania. Menedżer integruje, motywuje. Jeśli odpowiedzialność idzie u Ciebie w parze z niespożytą energią, zgłoś się do nas!

OBOWIĄZKI:
Budowanie podległej struktury,
Zarządzanie zespołem oraz zapewnienie realizacji zakładanych planów sprzedażowych.
Planowanie i koordynacja działań podległego zespołu,
Inicjowanie i wspieranie działań dotyczących pozyskiwania klientów,
Wdrażanie standardów obsługi klienta na poziomie podległego zespołu,
Bieżące monitorowanie osiąganych przez nich efektów,
Zwiększanie motywacji w podległym zespole oraz rozwijanie kompetencji zespołu sprzedażowego.

WYMAGANIA:
Mile widziane wykształcenie wyższe, (osoby ze średnim wykształceniem min. 2-lata na stanowisku handlowca)
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy,
Bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży,
Rozwinięte umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem pracowników,
Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie stałe + wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy
Skuteczny system szkoleń : szkolenia produktowe i warsztaty tematyczne
Profesjonalny system szkoleń menadżerskich
Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
Atrakcyjne systemy motywacyjne