Praca Kierownik robót (roboty torowe)

Czechowice-Dziedzice
Dodano: dzisiaj
Średnie wynagrodzenie: 6800 - 10200 zł / miesiąc

Opis ogłoszenia

Twoje przyszłe zadania:
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu,
  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców,
  • prowadzenie dziennika budowy.

Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu kolejowym,
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności kolejowej,
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w realizacji inwestycji z zakresu infrastruktury kolejowej,
  • mobilności i dyspozycyjności.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opieka medyczna w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na
    życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.