Dodano: 23.09.2021
Pełny etat
9500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Zapoznanie się i konsultowanie planów i projektów architektonicznych oraz instrukcji klientów w celu opracowania planu budowy dla zespołu oraz współpraca z projektantem w zakresie rysunków wykonawczych. - Zarządzanie terenem budowy: organizowanie prac własnej i zespołu z uwzględnieniem zasad bhp, ochrony przeciwpożarowej. - Tworzenie i zarządzanie grafikiem pracy oraz rozliczanie pracy ludzi. Dokumentowanie kosztów oraz rozliczanie sprzętu i harmonogramu rzeczowo-finansowego, prowadzenie na bieżąco dokumentacji budowy. - Odpowiedzialność za jakość, terminowość i dyscyplinę finansową w trakcie pracy. - Przeprowadzanie odbioru robót. Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 9 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: [Inne] : Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa - samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy - podstawowa znajomość programów AutoCad i pakietu Microsoft Office - Zdolność do efektywnej realizacji zadań pod presją czasu, planowanie prac i ich harmonogramowania. WYNAGRODZENIE DO NEGOCJACJI - ADEKWATNE DO DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI.

Pracodawca

Nazwa: "GARDA METAL WORKS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Adres: Miedziana 16B, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.