Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KIEROWNIK PRODUKCJI

ikona Ciechanowiec
ikona Dodano: 06.06.2022
ikona 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Drohicka 80A, 18-230 Ciechanowiec, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Określanie rutynowych czynności operacyjnych oraz związanych z nimi procedur, planowanie i zarządzanie procesem produkcji, nadzór nad efektywnością i odpowiednią jakością produkcji, nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem infrastruktury produkcyjnej, zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym, współpraca z dostawcami surowców i usług, rozwijanie i prowadzenie ciągłej analizy wskaźników produktywności podległego obszaru, nadzór nad realizacją planów produkcyjnych. Podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych, wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne, raportowanie i analizy wydajności produkcji, nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce, zarządzanie magazynem produkcyjnym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Data zakończenia: 30.09.2022

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Bardzo dobre umiejętności zarządzające, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presja czasu, koordynacja i zarządzanie projektami, wdrażanie wyrobów do produkcji, budowa procesów produkcyjnych, Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku : leader produkcji, mistrz produkcji/zmiany, koordynator linii produkcyjnej, specjalista/kierownik ds. lean manufacturing.

Pracodawca

Nazwa: BERYL MED POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ŁOPUSZAŃSKA 36/BUD. 14C, 02-220 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: nie określono

KIEROWNIK PRODUKCJI
ikonaCiechanowiec
BERYL MED POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ