Praca KIEROWNIK OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA

Iwonicz
Dodano: 22.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Iwonicz, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: kierowanie Ośrodkiem Szkolenia i Wychowania

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.12.2021

Data zakończenia: 31.12.2022

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe (kierunek studiów w zakresie pedagogiki, psychologii, lub socjologii), 7 lat stażu pracy, zaświadczenie o niekaralności, wymagania wskazane: doświadczenie w zarządzaniu, doświadczenie/przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w organizacji kursów, szkoleń.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Zadwór 5, 38-440 Iwonicz, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP