Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat

Opis oferty pracy:

Dla firmy działającej w sektorze wydawniczym poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko

Menedżer IT (ERP)

Zadania:
- zarządzanie rozwijającymi się biznesowymi rozwiązaniami;
- zarządzanie usługami informatycznymi świadczonymi przez dział, definiowanie i wdrażanie praktyk zarządzania usługami IT;
- architektura wspomagających zarządzanie:
- projektowanie architektury, współpraca z biznesem;
- ćwiczenia wdrożeniowe;
- testy projektów rozwojowych (z rekrutacji / dostawcami zewnętrznymi);
- budowanie zasobów i zarządzanie (własne zespoły / dostawcy zewnętrzni);
- doradztwo i doradztwo w definiowaniu projektów i projektów;
- zarządzanie pracą administratorów.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku przy pracy aplikacji (najchętniej: księgowość, magazyn, logistyka, obiegi dokumentów, WMS, MDM, PLM);
- znajomość nowoczesnych standardów usług IT;
- umiejętność opracowywania systemów informatycznych;
- doświadczenie w integrowaniu aplikacji wspierających zarządzanie i procesy biznesowe;
- dobra znajomość MS SQL Server (programowanie SQL, MS SQL Integration Services) oraz okres na domenie MS Windows;
- opcjonalne w używaniu różnych narzędzi i języków programowania;
- znajomość Microsoft Dynamics NAV - mile widziana;
- znajomość zagadnień infrastruktury IT.

Oferujemy:
• przyjazną, niekorporacyjną entuzjastyczną i biznesową z ciekawych ludzi;
• możliwość rozwoju rozwoju oraz zdobycie nowych doświadczeń;
• niezależność, decyzja podjęta i pole do podejmowania działań (bardzo) kreatywnych;
• skłonność do pracy lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji);
• dofinansowane szkolenia podnoszące kwalifikacje;
• możliwość zakupu i realizacji projektów i usprawnień.
Kierownik działu IT
Kraków
Zakład Usługowo-Handlowy Contessa Urszula Czaczyk