Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KIEROWCA STALE PROWADZĄCY SAMOCHODY DO 3,5 TONY

ikona Warszawa
ikona Dodano: 19.06.2022
ikona 22 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, - załadunek i rozładunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem), - doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach, - opróżnianie skrzynek pocztowych, - obsługa aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz obsługa terminala płatniczego, - dbałość o bezpieczeństwo przesyłek, - sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań, - prowadzenie dokumentacji pojazdu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.06.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali kierowcy samochodów osobowych i dostawczych

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe; prawo jazdy kat. B; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, - załadunek i rozładunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem), - doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach, - opróżnianie skrzynek pocztowych, - obsługa aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz obsługa terminala płatniczego, - dbałość o bezpieczeństwo przesyłek, - sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań, - prowadzenie dokumentacji pojazdu. Możliwość pracy również w pełnym wymiarze czasu pracy.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie

KIEROWCA STALE PROWADZĄCY SAMOCHODY DO 3,5 TONY
ikonaWarszawa
kontakt przez PUP