Praca KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO NA TRASY MIĘDZYNARODOWE

Dodano: 13.10.2021
Umowa zlecenie
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Waryńskiego 21AB, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: transport towarów na terenie UE, praca w delegacji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa o świadczenie usług - własna działalność gospodarcza lub ewentualnie inny rodzaj umowy - do uzgodnienia z pracodawcą

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: TRANSPORT KRAJOWY I MIEDZYNARODOWY JUREK KRZYSZTOF

Adres: Waryńskiego 21AB, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, prawo jazdy kat B na rozmowę w sprawie pracy prosze umawiać się telefonicznie pod nr 660 627 823