Praca KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (1/2 ETATU)

Katowice
Dodano: 20.09.2021
Umowa o pracę
Część etatu
1400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Transport warzyw i owoców do sklepów. - Miejsce pracy: Katowice, Siemianowice Śląskie. - Praca na 1/2 etatu w godzinach: 4:00-8:00. Praca również w soboty.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 1400 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny dwa tygodnie. Następna umowa na czas określony 6 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.05.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku kierowcy. Wymagana odpowiedzialność, dobra orientacja w terenie. Wymagana umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego. Mile widziana książeczka sanepidu.

Pracodawca

Nazwa: SKLEPIK U NINKI JANINA TOMCZAK

Adres: 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 501-701-815) w godzinach 9:00-18:00