Praca KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Dodano: 17.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Władysława Grabskiego 7A, 53-535 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Dba o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonych ładunków. Praca w godzinach 9-17 Trasy: Wrocław + cała Polska Kontakt z pracodawcą: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Języki: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, prawo jazdy kategoria - B, jęz. rosyjski C1

Pracodawca

Nazwa: ONTOS GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO 7A, 53-535 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.