Praca KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Dodano: 12.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 - 15000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SŁOWACKIEGO 84, 69-110 Rzepin, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: TRANSPORT TOWARÓW

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 15 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.09.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Pracodawca

Nazwa: "ALBLAS TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Adres: Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE DO PRACY

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
Rzepin
Alblas Transport Sp. z o.o.