Praca KIEROWCA MECHANIK

Mielec
Dodano: 20.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (Wschód- Zachód) , drobne naprawy samochodów w trasie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2021

Data zakończenia: 01.11.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Kierowca mechanik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 7)

Wykształcenie: podstawowe

Języki: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C + E, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak