Praca KIEROWCA KAT. C - MAGAZYNIER

Dodano: 14.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 - 6000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pszczyńska 164A, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - jazda samochodami do 3,5 T i do 18T, - podstawowe czynności konserwacyjno-przeglądowe maszyn, -załadunek i rozładunek towaru wózkiem widłowym i ładowarką, -dbanie o powierzone środki transportu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, rolnicze

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: prawo jazdy kat. C, uprawnienia UDT na HDS i wózek widłowy

Pracodawca

Nazwa: Firma Handlowa "ROLBUD" Iwona Tomala-Karpińska

Adres: Pszczyńska 164A, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv na e-mail