kierowca kat.B Kraków od zaraz !

Kraków / Grzegórzki
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Poszukujemy kierowców kat.B na terenie Krakowa dla których jazda samochodem to nie tylko kręcenie kierownicą czy wciskanie gazu. Poszukujemy ludzi, którzy swoją pasję i doświadczenie chcą połączyć z możliwością zarabiania więcej lub po prostu szukają dodatkowego zatrudnienia.

KIEROWCA KAT. B KRAKÓW

Obowiązki:

︎- Odpowiedzialność za powierzone mienie
︎- Dbanie o prawidłową eksploatację firmowego samochodu

Wymagania :

︎- Czynne prawo jazdy kat. B
︎- Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Sądu (warunek konieczny) nie starsze niż 30 dniowe
︎- Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy kat. B
︎- Uczciwość i punktualność
︎- Chęć efektywnej współpracy
︎- Dyspozycyjność i punktualność
︎- Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy
︎- Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej dobrym - dotyczy obcokrajowców
︎- Wymagane posiadanie praw/pozwoleń do pracy w Polsce (dotyczy obcokrajowców)

Oferujemy :

︎- Firmowy samochód hybrydowy Toyota Corolla lub Suzuki Swace (2024r. - 2021r.) z automatyczną skrzynią biegów
︎- Działamy zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa oraz z Ustawą o transporcie drogowym
︎- Zatrudnienie w oparciu o UoP lub inny rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
︎- Grafik ustalony indywidualnie - system 12 h
︎- Niezbędne narzędzia pracy (smartphone, uchwyt, ładowarka, karta flotowa Orlen
︎- Wszystkie koszty eksploatacji po stronie firmy
︎- Bezpłatną pomoc w uzyskaniu uprawnień wynikających z ustawy
︎- Brak ukrytych opłat i weksli in blanco
︎- Zwrot kosztów za badania lekarskie
︎- Kwota gwarancyjna 4242 zł (brutto)/system prowizyjny
︎- Wsparcie 24/7 i pomoc kierowcom w takich sytuacjach jak np. awaria samochodu
︎- Szkolenia wdrażające
︎- Jazdę "od zaraz"

Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovative Transports Cars Sp. z o. o. Dane przetwarzane są na podstawie przepisów Ustawy Kodeks Pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (dalej zw. RODO) w zakresie danych osobowych, wykształcenia, doświadczenia i umiejętności oraz na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) RODO, jeśli taka zgoda została wyrażona. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko: kierowca. Dane przetwarzane będą do zakończenia okresu rekrutacyjnego w którym zostały zebrane lub po upływie 90 dni od dnia ich zebrania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Innovative Transports Cars Sp. z o. o. dostępne są pod adresem: Aplikuj lub w siedzibie Spółki.