Praca KIEROWCA KAT. B

Oświęcim
Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
6000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przewóz towarów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w trasach międzynarodowych, prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. B+E, preferowane miejsce zamieszkania do 20 km od Oświęcimia z uwagi na załadunek towarów oraz wyjazdy w trasy i powrót z/do Oświęcimia lub Libiąża. Miejsce wykonywania pracy: trasy międzynarodowe - Francja (kursy wahadłowe - załadunek towaru na Śląsku, przewóz do Francji i powrót). Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa o pracę na czas określony, dla zainteresowanych inną formą zatrudnienia istnieje możliwość uzgodnienia z pracodawcą.

Pracodawca

Nazwa: SEBASTIAN PALUCHOWSKI SEBAT

Adres: Wołodyjowskiego 1, 32-590 Gromiec, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 573 160 165