Praca KIEROWCA KAT C+E

Suwałki
Dodano: 08.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Kierowca kat C+E na ruchomą podłogę. Praca w okolicy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Akordowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E

Pracodawca

Nazwa: ADTRUCK Usługi Transportowe Adam Szyperek

Adres: 16-304 Nowinka 56, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.