Praca KIEROWCA BUSA - PRZEWÓZ OSÓB 1/2 ET.

Dodano: 31.08.2021
Umowa o pracę
Część etatu
2000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-077 Kijany 5, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Przewóz dzieci do szkoly na terenie gminy Spiczyn - 4 godz. dziennie lub przewóz osób na terenie gminy Spiczyn kursami liniowymi w godzinach 4.00- 8.00 lub 15,30 - 21.00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 25 zł za godz. x 4 godz. x 20 dni = 2000

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: uprawnienia do przewozu osób, Prawo jazdy kategorii D

Wymagania pożądne

Zawody: Kierowca autobusu

Pracodawca

Nazwa: USŁUGI TRANSPORTOWE- PRZEWÓZ OSÓB ZBIGNIEW CHODUN

Adres: 21-077 Kijany 5, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV