Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KIEROWCA AUTOBUSU

ikona Dodano: 13.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Część etatu
ikona 22 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie obsługi codziennej: sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem, przygotowywaniu autobusu do jazdy. Prowadzeniu dokumentacji przewozu oraz dokumentacji autobusu, tankowanie pojazdu, obsługa kart flotowych. Usuwanie bądź zgłoszenie do operatora/przewoźnika usterek powstałych podczas jazdy. Zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą, uruchomieniem lub użyciem przez osoby niepowołane. Kierowca odpowiada za bezpieczny przewóz osób i ich bagażu na wyznaczonych trasach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatki

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Wymagania konieczne

Języki: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, świadectwo kwalifikacyjne, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, podstawowa znajomość języka polskiego Praca zgodna z czasem pracy kierowcy. Miejsce pracy: kierowca autobusu głownie na terenie powiatu kędzierzyńsko kozielskiego, dodatkowo według zleceń praca na terenie województwa opolskiego i śląskiego.

Pracodawca

Nazwa: Damian Lisowiec "TRANSPORT LISOWIEC"

Adres: PSTROWSKIEGO 4, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

KIEROWCA AUTOBUSU
ikonaKędzierzyn-Koźle
Damian Lisowiec Transport Lisowiec