Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mieszka I 7, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: przewóz osób, materiału biologicznego oraz dokumentacji, załadunek, rozładunek osób i rzeczy, utrzymanie pojazdu w czystości i należytym stanie technicznym, wykonywanie dezynfekcji i sprzątania, prowadzenie obowiązującej dokumentacji np.karta drogowa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN

Opis wynagrodzenia: od 21 zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: min.3 lata doświadczenia w pracy kierowcy

Pracodawca

Nazwa: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu Sp. z o.o.

Adres: Wojska Polskiego 1/2a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: List motywacyjny, CV, kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i okresy zatrudnienia, oświadczenie kandydata: o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

KIEROWCA
ikonaŚwinoujście
Szpital Miejski Im. Jana Garduły w Świnoujściu Sp. z o.o.