Praca Key Account Manager

Dodano: 21.11.2021
Inny
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 5100 - 7700 zł / miesiąc

Key account manager

Miejsce pracy: Kraków

Opis oferty pracy:

Obowiązki:

- sprzedaż usług i rozwiązań HR optymalizujących procesy biznesowe (outsourcing, leasing pracowniczy);
- przygotowanie, prezentowanie i negocjowanie ofert;
- generowanie leadów sprzedażowych;
- budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami;
- wsparcie dla klientów i współpracowników w ramach realizowanych umów;
- dbałość o wizerunek firmy i świadczenie wysokiej jakości usług.

Wymagania:

- wyższe wykształcenie;
- doświadczenie w sprzedaży usług B2B, najlepiej w sprzedaży usług HR lub konsultingowych;
- doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z firmami produkcyjnymi, logistycznymi;
- mile widziany komunikatywny niemiecki i/lub angielski;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- ambitna praca w dynamicznie rozwijającej się agencji doradztwa personalnego;
- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe.