Praca KELNER/ KELNERKA

Dodano: 28.10.2021
Pełny etat
3050 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MATEJKI 12C, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Zapoznanie się z przepisami i regulaminem na stanowisku pracy, przygotowanie bufetu do pracy (organizowanie zaopatrzenia) bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych, obsługa maszyn i urządzeń do przygotowania i serwowania prostych potraw, przygotowywanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.10.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. brak wymagań, komunikatywność, cierpliwość Praca pon.-ndz. 13:00-21:00 (ZGODNIE Z GRAFIKIEM)

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "JANTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: POZIOMKOWA 15, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

KELNER/ KELNERKA
Kędzierzyn-Koźle
Jantar 2 Sp. z o.o.