Dodano: 19.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ptaszkowa 737, 33-333 Ptaszkowa, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta na sali, obsługa wesel, imprez okolicznościowych itp. Praca w godz. pracy 10:00-22:00 co drugi dzień. Obsługa katerigowa na wynos - dowóz do klienta - wymagane prawo j. kat. B, mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego oraz orientacja w terenie gminy Grybów. Kontakt tel. 661744262

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Zawody: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe

Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

Pracodawca

Nazwa: Krystyna Rzemińska - Zajazd u " KRYSTYNY "

Adres: Ptaszkowa 737, 33-333 Ptaszkowa, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

KELNER
Ptaszkowa
Krystyna Rzemińska Zajazd U Krystyny