Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KASJER-SPRZEDAWCA OFPR/22/1254

ikona Dodano: 21.06.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 1, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, kasy fiskalnej, towarowanie sklepu, sporządzanie posiłków typu fast food. Praca w Sklepie Żabka. Sklep czynny w godz. 6:00-23:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia Po okresie próbnym pracodawca deklaruje dalsze zatrudnienie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.06.2022

Data zakończenia: 21.09.2022

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, wymagana dyspozycyjność.

Pracodawca

Nazwa: Patrycja Wielocha

Adres: Krakowska 1, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie

KASJER-SPRZEDAWCA OFPR/22/1254
ikonaLimanowa
Patrycja Wielocha