Praca KASJER - SPRZEDAWCA (WRZEŚNIA)

Września
Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZOSA WITKOWSKA 1L, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: UWAGA III Dokumenty aplikacyjne proszę składać osobiście w sklepie POLO MARKET we Września przy ul. Szosa witkowska 1L w godzinach od 08.00 do 14.00

Pracodawca

Nazwa: FRAPO- DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Adres: Hurtowa 2, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne proszę składać osobiście w sklepie POLO MARKET we Września przy ul. Szosa witkowska 1L w godzinach od 08.00 do 14.00

KASJER - SPRZEDAWCA (WRZEŚNIA)
Września
FRAPO- DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.