Dodano: 25.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Osmańczyka 22/158, 01-494 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: .

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 18 zł netto za godzine pracy + premie za pozytywny wynik audytu oraz "tajemniczego klienta"

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.10.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Ekspedient w punkcie usługowym (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. [Zgłoszenia: 531 214 714, Aplikuj, osobiście]

Pracodawca

Nazwa: Sklep Spożywczo - Przemysłowy P.H.U. "ALFA" Bogdan Arażny

Adres: Osmańczyka 22/158, 01-494 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z Pracodawcą