Praca KASJER SPRZEDAWCA

Dodano: 14.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 59-216 Spalona, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towaru.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia: + premie [System pracy]: równoważny, godz.: 6:00-14:00 / 14:00-22:00, 3 miesiące okres próbny

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: "DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt telefoniczny: 785 235 102

KASJER SPRZEDAWCA
Spalona
Dino Polska S.A.