Praca Inżynier Procesu

Dodano: 07.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 7300 - 10900 zł / miesiąc

Inżynier procesu

Miejsce pracy: Malanów
Firma SUN GARDEN POLSKA w Malanowie zatrudni osobę na stanowisko:

inżynier procesu

Wymagania:

Wyższe wykształcenie techniczne
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność obsługi programu Excel
Umiejętność organizowania procesu produkcji
Wiedza techniczna

Zadania:

Analiza danych na podstawie informacji z SAP i Excel
Analiza procesów produkcyjnych na poszczególnych odcinkach linii
Optymalizacja pracy maszyn, analiza przyczyn awarii, niskiej wydajności
Opracowanie i wdrażanie nowych procesów
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole
Pespektywę rozwoju zawodowego w ramach Sun Garden

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Aplikuj sun-garden.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, a które kandydat aplikuje.