Praca Inżynier instalacji sanitarnych

Nowy Sącz
Dodano: 04.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 4400 - 6600 zł / miesiąc

Inżynier instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Firma budowlana zatrudni inżyniera branży sanitarnej.
Praca w biurze w Nowym Sączu oraz na prowadzonych budowach.

Zakres obowiązków m.in.:
Przygotowanie i organizacja budowy,
Koordynowanie prac branży sanitarnej na inwestycjach;
Przygotowanie i administrowanie dokumentami budowy,
Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów
Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne branży sanitarnej,
Mile widziane uprawnienia budowlane w branży sanitarnej
Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD
Znajomość kosztorysowania
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie CV na adres mailowy.