Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca INŻYNIER BUDOWY (BUDOWNICTWO OGÓLNE I PRZEMYSŁOWE)

Dodano: 11.05.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MOŚCICKIEGO 12, 24-110 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - nadzór nad wykonywaniem i rozliczaniem robót budowlanych oraz podległych pracowników, - analiza dokumentacji technicznej, przedmiarów robót, dodatkowych wymagań i warunków określonych w dokumentacji realizowanych projektów, zgłaszanie uwag i błędów przełożonym, - przydział zadań podległym pracownikom, bieżąca kontrola realizacji poleceń i jakości wykonywanych robót, - dysponowanie sprzętem budowlano-montażowym stosownie do przydzielanych zadań, - dbanie o właściwe wykorzystanie powierzonych materiałów, sprawdzanie ich jakości i zgodności z przynależnymi specyfikacjami technicznymi, - w zakresie robót dodatkowych i zamiennych wykonywanie przedmiarów robót, współpraca z kosztorysantami, zgłaszanie i uzgadnianie zakresu przedmiarów ze służbami zlecającego/ inspektorami nadzoru, - koordynacja, nadzór i rozliczanie czasu pracy podległego personelu i sprzętu, - koordynacja i nadzór nad pracą podwykonawców i dostawców, - nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz właściwą organizacją pracy podległych pracowników.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.05.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 4

Inne wymagania: wykształcenie: średnie techniczne mile widziane inżynierskie budowlane, doświadczenie zawodowe: 3 lata w branży budowlanej, min. 1 rok na stanowisku mistrza, dobra znajomość rysunku technicznego, mile widziana znajomość j. angielskiego, jedna zmiana 6-14 oferujemy: zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, (pierwsza umowa na okres próbny), wynagrodzenie miesięczne brutto na okresie próbnym : 4 200,00 zł, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, pakiet socjalny, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskania dodatkowych uprawnień specjalistycznych, naukę języków obcych

Pracodawca

Nazwa: "REMZAP" Sp. z.o.o.

Adres: MOŚCICKIEGO 12, 24-110 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym poprzez Formularz Rekrutacyjny w zakładce Praca na stronie remzap.pl Informacja o ochronie danych osobowych dostępna jest na stronie remzap.pl

INŻYNIER BUDOWY (BUDOWNICTWO OGÓLNE I PRZEMYSŁOWE)
Puławy
Remzap Sp. z o.o.