Praca Inżynier Budowy (elektryka/teletechnika)

Włocławek
Dodano: dzisiaj
Średnie wynagrodzenie: 3900 - 5900 zł / miesiąc

Opis ogłoszenia

Twoje przyszłe zadania:
  • aktywny udział w procesie produkcji,
  • przygotowywanie przedmiarów robót,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców,
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego o profilu elektrycznym,
  • minimum rocznego doświadczenia w w branży budowlanej,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
  • mile widziane doświadczenie w projektach kolejowych,
  • mobilności (możliwości zmiany miejsca zamieszkania/relokacji).
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opieka medyczna w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na
    życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.