Praca INSTRUKTOR ZAJĘĆ SPORTOWYCH-OGÓLNOROZWOJOWYCH DLA DZIECI

Żory
Dodano: 22.08.2021
Umowa zlecenie
50 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 44-240 Żory 0, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków: przygotowanie merytoryczne oraz realizację zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci na terenie Żor, Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, w wymiarze czasowym określonym w umowie, realizacja oraz prowadzenie imprez Akademii Aktywnego Malucha "Start", sprawowanie opieki nad niepełnoletnimi uczestnikami zajęć podczas ich trwania, wypełnianie dziennika obecności uczestników na zajęciach, prowadzenie dokumentacji fotograficznej, przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i przeciwpożarowych, oraz egzekwowanie ich przestrzegania przez uczestników zajęć, dbanie o wizerunek i mienie Zleceniodawcy, koszty oraz dojazd do miejsca prowadzonych zajęć leżą po stronie Zleceniobiorcy, w razie konieczności poprowadzenie zajęć pod nieobecność jednego z instruktorów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 4

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Instruktor sportu, kreatywność, praca z dziećmi, komunikatywność, prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), praca z dziećmi, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, kreatywność, instruktor sportu.

Pracodawca

Nazwa: S&B Sabina Bogacz

Adres: Ułańska 3, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

INSTRUKTOR ZAJĘĆ SPORTOWYCH-OGÓLNOROZWOJOWYCH DLA DZIECI
Żory
S&B Sabina Bogacz