Praca INSTALATOR SYSTEMÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

Dodano: 23.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ludowa 6, 42-500 Będzin, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji okablowania, montaż elementów systemów przeciwpożarowych (czujki pożarowe, sygnalizatory dźwiękowe), wykonywanie konserwacji (zadymianie czujek).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja własnej pracy, asertywność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, Budowanie wizerunku firmy

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zasadnicze zawodowe/branżowe. Mile widziane prawo jazdy kat.B Mile widziane uprawnienia SEP E

Pracodawca

Nazwa: Biuro Usług Specjalistycznych Mastif-System Elżbieta Dusik

Adres: Stanisława Skalskiego 2/31, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: ukraiński, rosyjski, polski, angielski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.

INSTALATOR SYSTEMÓW PRZECIWPOŻAROWYCH
Będzin
Dusik Elżbieta Biuro Usług Specjalistycznych Mastif-System